Stępiński bohaterem ostatniej akcji! Gol Polaka na wagę remisu

Mariusz Stępiński najwyraźniej pozazdrościł Kamilowi Grosickiemu goli strzelonych po wejściu z ławki rezerwowych. Młody napastnik FC Nantes wcielił się w rolę dżokera w meczu z Toulouse FC, strzelając wyrównującego gola w doliczonym czasie gry.

Trener Rene Girard musiał coś zmienić, ponieważ na kwadrans przed końcem jego drużyna przegrywała 0:1. W 76. minucie ściągnął z boiska Yacine Bammou, wprowadzając Polaka. Jak się okazało, był to strzał w dziesiątkę!

W pierwszej minucie doliczonego czasu gry Stępiński najlepiej odnalazł się w zamieszaniu w polu karnym i strzałem w krótki róg pokonał Albana Lafonta. Był to jego trzeci gol w Ligue 1. Ostatniego strzelił 1 października w spotkaniu z Bastią (1:0).

FC Nantes - Toulouse FC 1:1 (0:1)

Bramki: Mariusz Stępinski 90+1 - Martin Braithwaite 36 (k)