Stal Mielec - GKS Tychy. Skrót meczu (WIDEO)

Stal Mielec pokonała GKS Tychy 3:2 w jednym z najciekawszych spotkań 16. kolejki 1 ligi. Mielczanie jeszcze w 77. minucie przegrywali z rywalem z Górnego Śląska 0:2, ale dzięki fantastycznej końcówce meczu wyrwali tyszanom zwycięstwo. Zobaczcie skrót meczu Stal Mielec - GKS Tychy.

Gości na prowadzenie wyprowadził już w 31. minucie spotkania Daniel Tanżyna. Po raz drugi golkiper gospodarzy Marek Kozioł skapitulował w 76. minucie, a do mieleckiej siatki trafił tym razem Łukasz Grzeszczyk. W tym momencie nikt nie spodziewał się już emocji. Nikt oprócz pilkarzy Stali, którzy w ostatnich tygodniach prezentują wielki charakter.

Najpierw na bramkę Grzeszczyka w 77. minucie odpowiedział Krystian Getinger, wlewając nadzieję w serca kibiców gospodarzy. Można było się kłócić czy to jego trafienie czy gol Mateusza Cholewiaka z 86. minuty było cudniejszej urody - jedno było natomiast pewne - na kilka minut przed końcem Stal doprowadziła do remisu. To nie był jednak koniec. W 90. minucie Sebastian Zalepa trafił na 3:2 dla gospodarzy i fantastyczny comeback mielczan stał się faktem.

Stal Mielec - GKS Tychy 3:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Daniel Tanżyna (31), 0:2 Łukasz Grzeszczyk (75), 1:2 Krystian Getinger (77),
2:2 Mateusz Cholewiak (85), 3:2 Sebastian Szczepański (90-głową).
Żółta kartka - Stal Mielec: Dorian Buczek. GKS Tychy: Jakub Świerczok, Paweł Florek, Maciej Mańka.
Sędzia: Wojciech Krztoń (Olsztyn). Widzów 2 797.

Skrót meczu Stal Mielec - GKS Tychy w załączonym materiale wideo.