Złamany palec Nikolica! Możliwa operacja i kilka tygodni przerwy

Nemanja Nikolic doznał kontuzji podczas niedzielnego, wygranego meczu Ekstraklasy z Cracovią 2:0. Węgier otworzył wynik spotkania i dograł je do końca, jednak na pomeczowej konferencji Jacek Magiera przyznał, że Nikolic został wysłany do szpitala. Nikolic informuje o złamanym palcu, z którym problemy miał także przed Euro 2016. Czeka go kilka tygodni przerwy.

Legia Warszawa po niesamowitym meczu w Lidze Mistrzów z Realem Madryt wróciła na właściwe tory także w Ekstraklasie. Mistrz Polski zwyciężył trzeci mecz z rzędu i powoli pnie się w górę tabeli, depcząc po piętach ligowej czołówce. Niedzielne zwycięstwo 2:0 nad Cracovią wypracowali Nemanja Nikolic i Miroslav Radović, jednakże Węgier, który rozegrał pełne 90 minut prawdopodobnie przepłaci spotkanie urazem.

Jacek Magiera na pomeczowej konferencji prasowej poinformował, że Nikolic zaraz po zakończeniu spotkania udał się do szpitala, zaś badania wykazały złamany palec. Węgier poinformował na swoim Facebooku, że jest to ten sam pechowy palec, który utrudniał mu grę w końcówce zeszłego sezonu i konieczna może być operacja.

Nikolic opuści nadchodzące mecze reprezentacji, zaś przerwa może potrwać około miesiąc. Oznacza to, że gwiazda Legii najprawdopodobniej opuści ligowe spotkania z Jagiellonią Białystok i Śląskiem Wrocław oraz wyjazdowy mecz z Borussią Dortmund w Lidze Mistrzów.