Weekend z Polsatem Sport i IPLA TV (11-13 listopada)
Przede wszystkim mecz reprezentacji Polski z Rumunią w ramach eliminacji MŚ 2018 oraz wiele innych spotkań piłkarskich. W ten weekend na naszych antenach mnóstwo emocji! Sprawdźcie, co Was czeka w ten weekend!
Dużo sportu w weekend! Oglądaj na antenach Polsat Sport i w IPLA TV. Sprawdź terminarz i obejrzyj na żywo TUTAJ!
PIĄTEK
PIŁKA NOŻNA
Eliminacje MŚ 2018
Rumunia - Polska godz. 18:00 (Polsat Sport)
komentują: Mateusz Borek i Tomasz Hajto
Armenia - Czarnogóra godz. 17:50 (Polsat Sport Extra)
komentują: Piotr Przybysz i Andrzej Strejlau
Anglia - Szkocja godz. 20:35 (Polsat Sport Extra)
komentuje: Tomasz Włodarczyk
Dania - Kazachstan godz. 20:35 (Polsat Sport News)
komentuje: Szymon Rojek
Czechy - Norwegia godz. 22:50 (Polsat Sport Extra)
komentuje: Grzegorz Michalewski
San Marino - Niemcy godz. 0:30 (Polsat Sport)
komentuje: Przemysław Iwańczyk
Francja - Szwecja godz. 0:30 (Polsat Sport News)
komentują: Cezary Kowalski i Jacek Ziober
magazyn godz. 23:45 (Polsat Sport i Polsat Sport News)
SIATKÓWKA
Plusliga
Lotos Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin godz. 14:45 (Polsat Sport)
komentują: Tomasz Swędrowski i Tomasz Wójtowicz
SPORTY MOTOROWE
Motocyklowe Mistrzostwa Świata 2016
I sesja treningowa godz. 9:00 (Polsat Sport News)
komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski
II sesja treningowa godz. 13:10 (Polsat Sport News)
komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski
SOBOTA
KOSZYKÓWKA
Polska Liga Koszykówki
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - MKS Dąbrowa Górnicza godz. 12:30 (Polsat Sport)
komentują: Adam Romański i Bartosz Sarzało
SIATKÓWKA
Plusliga
PGE Skra Bełchatów - Cerrad Czarni Radom godz. 14:45 (Polsat Sport)
komentują: Tomasz Swędrowski i Maciej Jarosz
PIŁKA NOŻNA
Eliminacje do MŚ 2018
Irlandia Północna – Azerbejdżan godz. 8:10 (Polsat Sport Extra)
komentuje: Łukasz Majchrzyk
Malta - Słowenia godz. 10:20 (Polsat Sport Extra)
komentuje: Robert Zieliński
Słowacja - Litwa godz. 12:30 (Polsat Sport Extra)
komentuje: Grzegorz Michalewski
Chorwacja - Islandia godz. 17:50 (Polsat Sport)
komentują: Piotr Przybysz i Andrzej Strejlau
Austria - Irlandia godz. 17:50 (Polsat Sport Extra)
komentuje: Szymon Rojek
Gruzja - Mołdawia godz. 17:50 (Polsat Sport News)
komentuje: Przemysław Iwańczyk
Walia - Serbia godz. 20:00 (Polsat Sport)
komentują: Tomasz Włodarczyk i Jacek Ziober
Hiszpania - Macedonia godz. 20:35 (Polsat Sport Extra)
komentują: Cezary Kowalski i Wojciech Kowalczyk
Liechtenstein - Włochy godz. 20:35 (Polsat Sport News)
komentuje: Szymon Rojek
Turcja - Kosowo godz. 22:50 (Polsat Sport Extra)
komentuje: Grzegorz Michalewski
Ukraina - Finlandia godz. 0:30 (Polsat Sport)
komentuje: Łukasz Majchrzyk
Albania - Izrael godz. 0:30 (Polsat Sport News)
komentuje: Robert Zieliński
magazyn godz. 23:45 (Polsat Sport i Polsat Sport News)
BOKS
Gala boksu zawodowego w Monako
Luis Ortiz - Malik Scott godz. 20:00 (Polsat Sport Fight)
komentują: Andrzej Kostyra i Andrzej Gmitruk
SPORTY MOTOROWE
Motocyklowe Mistrzostwa Świata 2016
III sesja treningowa godz. 9:00 (Polsat Sport News)
komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski
kwalifikacje godz. 12:35 (Polsat Sport News)
komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski
NIEDZIELA
KOSZYKÓWKA
Polska Liga Koszykówki
PGE Turów Zgorzelec - Energa Czarni Słupsk godz. 12:30 (Polsat Sport)
komentują: Adam Romański i Grzegorz Chodkiewicz
SIATKÓWKA
Orlenliga
Atom Trefl Sopot - Impel Wrocław godz. 14:45 (Polsat Sport)
komentują: Krzysztof Wanio i Ireneusz Mazur
PIŁKA NOŻNA
CAFE FUTBOL godz. 11:00 (Polsat Sport)
Eliminacje do MŚ 2018
Luksemburg - Holandia godz. 17:50 (Polsat Sport)
komentuje: Piotr Przybysz
Węgry – Andora godz. 17:50 (Polsat Sport Extra)
komentuje: Marcin Lepa
Bułgaria - Białoruś godz. 17:50 (Polsat Sport News)
komentuje: Grzegorz Michalewski
Portugalia - Łotwa godz. 20:00 (Polsat Sport)
komentują: Szymon Rojek i Jacek Ziober
Belgia - Estonia godz. 20:35 (Polsat Sport Extra)
komentują: Cezary Kowalski i Tomasz Łapiński
Grecja - Bośnia i Hercegowina godz. 20:35 (Polsat Sport News)
komentuje: Przemek Iwańczyk
Szwajcaria - Wyspy Owcze godz. 0:30 (Polsat Sport)
komentuje: Łukasz Majchrzyk
Cypr - Gibraltar godz. 0:30 (Polsat Sport News)
komentuje: Robert Zieliński
magazyn godz. 23:45 (Polsat Sport i Polsat Sport News)
1. liga
Górnik Zabrze - Wisła Puławy godz. 14:45 (Polsat Sport Extra)
komentują: Tomasz Włodarczyk i Andrzej Iwan
SPORTY MOTOROWE
Motocyklowe Mistrzostwa Świata 2016
wyścig godz. 11:00 (Polsat Sport News)
komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski
TENIS
Barclays ATP World Tour Finals
I mecz godz. 15:00 (Polsat Sport News)
komentuje: Katarzyna Nowak
II mecz godz. 23:00 (Polsat Sport Extra)
komentuje: Tomasz Lorek
Komentarze