51 sekund czystej siatkówki! PGE Skra Bełchatów wytrzymała próbę nerwów (WIDEO)

W pierwszym secie meczu PAOK Saloniki - PGE Skra Bełchatów (0:3) siatkarze rozegrali najpiękniejszą akcję spotkania. W trwającej 51 sekund potyczce lepsi okazali się zawodnicy z Polski, głównie za sprawą kapitalnie spisującego się libero Kacpra Piechockiego.

W meczu II rundy eliminacji siatkarskiej Ligi Mistrzów PGE Skra Bełchatów bez problemu pokonała w Salonikach PAOK (3:0). Dzięki temu zwycięstwu siatkarze z Bełchatowa są bardzo bliscy awansu do dalszej części rozgrywek.

W pierwszym secie przy stanie 18:17 dla Skry mogliśmy zobaczyć najpiękniejszą akcję meczu. W trwającej prawie minutę potyczce lepszy okazał się zespół z Polski. Najbardziej wyróżnił się libero Kacper Piechocki, który pomimo niezłych ataków gospodarzy aż cztery razy ratował drużynę przed utratą punktu. Rywale nie wytrzymali w końcu próby nerwów i popełnili błąd dotykając siatki.

Skra jest już o krok od awansu, jednak musi jeszcze potwierdzić swoją dominację w rewanżu, który zostanie rozegrany 20 listopada o godzinie 20:00 w Wieluniu. Transmisja spotkania w Polsacie Sport.

PAOK Saloniki - PGE Skra Bełchatów (22:25, 17:25, 20:25)