Fantastyczny wolej z połowy boiska w Młodzieżowej LM (WIDEO)

17-letni piłkarz młodzieżowej drużyny Benfiki Lizbona Gedson Fernandez popisał się niesamowitym wolejem w wyjazdowym meczu UEFA Youth League przeciwko Besiktasowi Stambuł, wygranym przez Portugalczyków 3:0. Niecodziennie widzimy takie gole nawet w wykonaniu dorosłych piłkarzy!

Bramki Fernandeza nie byłoby jednak, gdyby nie fatalne nieporozumienie obrońcy Besiktasu... z bramkarzem, który nie wiadomo czemu znalazł się na połowie boiska. Źle wybita piłka spadła pod nogi portugalskiego pomocnika, który przyjął futbolówkę i zdecydował się na natychmiastowe uderzenie wolejem z połowy boiska. Idealnie uderzona piłka wpadła do siatki jeszcze w powietrzu.

Trafienie Fernandeza z 87. minuty podwyższyło wynik spotkania Benfiki z tureckim klubem na 2:0. Wcześniej do siatki gospodarzy trafił Jose Gomes, a rezultat w 90. minucie ustalił Ricardo Araujo. Młodzieżowy zespół Benfiki przed ostatnią kolejką zmagań grupowych ma 7 punktów na koncie, Besiktas - tylko 3 oczka.