Wokalista disco polo z medalem na Pucharze Europy!

Sporty walki

Marcina Siegieńczuka w środowisku disco polo przedstawiać nie trzeba, bo na rynku muzycznym działa już prawie dwie dekady. Niewielu jednak fanów kojarzy go z aren sportowych zmagań, a wokalista w ostatni weekend zdobył brązowy medal na Pucharze Europy w karate!

37-letni Siegieńczuk już w przeszłości zdobywał liczne tytuły na imprezach krajowych, a w ostatni weekend w Wałbrzychu podczas Pucharu Europy w karate dołożył do swojej kolekcji najcenniejszy medal. Muzyk stanął na najniższym stopniu podium w kategorii senior starszy do 70 kilogramów. W zawodach w Wałbrzychu wystartowało około 500 zawodników z 14 krajów.

- Kochani niesamowita radość! Dotarła do mnie wiadomość, że w Pucharze Europy w minioną sobotę zająłem III miejsce w kat. Senior starszy do 70 kg. MAM PODIUM... - napisał na swoim Facebooku.

Parafrazując słowa piosenki Siegieńczuka już żaden z fanów sportu nie powinien zapytać "Jak na imię ten chłopak ma"...