W 25. minucie Terek Grozny objął prowadzenie po doskonałym wykończeniu dośrodkowania z rzutu rożnego przez Gonzaleza Piriza. Młodzieżowy reprezentant Urugwaju wyskoczył wysoko do piłki i głową nie dał Stanisławowi Kritsjukowi najmniejszych szans. Dogrywał mu, znany z Jagiellonii Białystok, Albańczyk Bekim Balaj.

W 33. minucie błąd popełnił obrońca FK Krasnodar Dmitri Torbinski, który nie przeciął znakomitego podania ze środka pola od Milada Mohammadiego i w rezultacie dopadł do niego na prawym skrzydle Gheorghe Grozaw. Reprezentant Rumunii pomknął w stronę bramki i pewnym płaskim strzałem w lewy róg pokonał Kritsjuka.

Wynik meczu ustalił w 72. minucie inny zawodnik Tereka - Angel Wilker. Tyle że był to gol samobójczy. Wenezuelczyk interweniował niefortunnie po dośrodkowaniu jednego z zawodników przeciwnika. Skończyło się wynikiem 2:1, dzięki czemu Terek awansował na czwarte miejsce w tabeli.

Terek Grozny - FK Krasnodar 2:1 (2:0)
Bramki: Piriz 25., Grozaw 33. - Wilker 72. (kar.)