Kolejny gol Teodorczyka! Polak zmarnował również karnego (WIDEO)

Łukasz Teodorczyk zdobył bramkę dla Anderlechtu Bruksela w wyjazdowym meczu z Charleroi w 1/8 finału Pucharu Belgii. Spotkanie, po remisie 2:2 w regulaminowym czasie i dogrywce, zakończyło się w karnych wygraną 5-3 gospodarzy, którzy awansowali do ćwierćfinału.

Teodorczyk wszedł na boisko w 61. minucie przy stanie 1:1 i w 82. min wpisał się na listę strzelców. Do dogrywki doprowadził jednak w 93. min Senegalczyk Amara Baby. W serii jedenastek Polak już się nie popisał. Wykonywał swoją próbę jako drugi w zespole i jej nie wykorzystał.

25-letni reprezentant Polski (zabrakło go na Euro 2016), który latem przeniósł się do Anderlechtu na zasadzie wypożyczenia z Dynama Kijów, w 24 występach w barwach belgijskiego zespołu zdobył już 20 bramek.