Jak się okazuje, w trykoty ALSEN wcisnęli się gracze do tej pory występujący pod szyldem Awaria. I choć młodzi zawodnicy na lokalnej scenie CS-a nie są jeszcze pierwszoplanowymi postaciami, na swoim koncie zapisali już kilka niebanalnych osiągnięć. Zespół triumfował przecież na kieleckim turnieju GameON, a nie tak dawno temu stanął na najniższym stopniu podium podczas East Games United w Białymstoku. To wystarczyło, by zarząd zaufał chłopakom. I choć włodarze klubu nie ukrywają, że decyzja nie była łatwa, równocześnie wierzą, że z ich pomocą: – zespół będzie notował coraz lepsze rezultaty na polskiej i europejskiej scenie „kantera”.

 

 

Skład ALSEN-Team:

 

  • Maciej „eniksx” Gorwa
  • Kamil „Gieku” Doering
  • Daniel „narki” Narkiewicz
  • Tomasz „NXZ” Mikłaszewicz
  • Oskar „oscar” Buczek

 

Pragnę podziękować całej organizacji ALSEN-Team za szansę, którą nas obdarzyli. Obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby godnie reprezentować barwy organizacji –  mówił w oficjalnym oświadczeniu Daniel „narki” Narkiewicz. – Jest to dla nas ogromna dawka motywacji do pracy i już nie możemy się doczekać nadchodzących spotkań – zapewniał.

To nie ostatnia niespodzianka zgotowana przez ALSEN. Menadżerowie zachęcają do wzmożenia czujności, bowiem już niedługo ogłoszą nowy skład kolejnej dywizji.