Jak się później okazało, miał być to tylko żart podsycający nieco atmosferę tajemniczych przecieków i transferów. Co prawda, IMT prowadziło rozmowy z obydwoma graczami, lecz nieznane nam są ich rezultaty. Bardzo krytycznie do tej sytuacji odniósł się drugi z nich, pisząc na swoich mediach społecznościowych:

 

"Te zdjęcia przesłane przez IMT to tylko prank... Minęło już dużo czasu od momentu, kiedy zakończyliśmy wstępne rozmowy, lecz z powodu tych postów drużyny, z którymi teraz prowadzę negocjacje mogą tego nie zrozumieć... Bardzo się starałem i nadal staram, by nie nadszarpnąć swoich powiązań i stosunków z innymi zespołami... Tego typu żarty w tak delikatnym momencie..."

 

  

 

 

 

Kiedy Immortals się o tym dowiedzieli, błyskawicznie usunęli tweeta i opublikowali oficjalne przeprosiny, tłumacząc swoje zachowanie błędami w ocenie różnic kulturowych. 

 

"Przepraszamy za tweet z udziałem Gorilli. Nie zrozumieliśmy wystarczająco różnic kulturowych między amerykańską i koreańską społecznością, więc post, który miał być żartem dla fanów w NA był odebrany o wiele poważniej w Korei. Oczywiście życzymy Gorilli wszystkiego najlepszego podczas sezonu transferowego."

 

Mimo tego jednak, społeczność nadal uważa postępowanie Immortals za co najmniej niemoralne. Trafną uwagę na ten temat wyraził na twitterze znany na całym świecie komentator ligi koreańskiej Christopher "MonteCristo" Mykles: