Moon swoją przygodę z profesjonalnymi rozgrywkami League of Legends rozpoczął stosunkowo niedawno, w 2015 roku, kiedy to próbował swoich sił w Challenger series najpierw w barwach Frank Fang Gaming, a później Team Imagine. Ten drugi był o krok od kwalifikacji do LCS, lecz w turnieju promocyjnym niestety przegrał z powracającym z relegacji Renegades.

Pod koniec roku jednak, organizacja NRG Esports wykupiła slot w LCS od Team Coast i złożyła ofertę Galenowi, którą bez zastanowienia przyjął. Drużyna zapowiadała się naprawdę dobrze, w końcu na środku znajdował się koreański gracz Jin Air Green Wings Lee "Ganked By Mom" Chang-suk, który miał poprowadzić swoich kolegów do zwycięstwa. Mimo tego jednak, zespół poradził sobie dość przeciętnie, kończąc split wiosenny na piątym miejscu i błyskawicznie odpadając w play-offach. Po tym niesatysfakcjonującym obrocie spraw Moon i kilku innych członków opuściło NRG, a organizacja w kolejnym splicie musiała grać w turnieju promocyjnym, po którym odpadła z LCS, a następnie wycofała się z sekcji League of Legends, żegnając wszystkich zawodników.

W tym czasie amerykański jungler dostał ofertę grania w bliźniaczym zespole Team Liquid z Challenger Series, zwanym Team Liquid Academy. Między innymi dzięki jego wysiłkom udało mu się dostać do tego samego turnieju promocyjnego, w którym odpadła jego poprzednia drużyna, lecz niestety TLA też nie podołało wyzwaniu, przegrywając na starcie 2-3 z Echo Fox. Teraz Moon nie jest nigdzie zakontraktowany i na razie będzie wspierał swoją obecną organizacją na pozycji analityka.