Pierwsze miejsce w rozgrywkach przypadło ekipie Piotra "morelz" Taterki z Sferis PRIDE. Zajęli oni najwyższe miejsce na podium, odnosząc tym samym najlepszy bilans w tabeli. Wszyscy uczestnicy do rozegrania mieli szesnaście spotkań, podopieczni Bartosza 'Hyper' Wolnego przegrali tylko dwa z nich - jeden z zespołem KPI Gaming (4. miejsce w tabeli), zaś w następnym byli zmuszeni oddać walkowera. 

Drużyna Team Fragsters, to kolejny triumfator, który wywalczył sobie możliwość udziału w lidze głównej. Statystyka Duńczyków była o tyle gorsza, że w bezpośrednim pojedynku przegrali oni z Sferis PRIDE przez co zanotowali na swoim koncie trzy porażki i zajęli miejsce drugie.

Ostatni slot przypadł zawodnikom Venatores, którzy co ciekawe bilans mieli bardzo podobny do Duńczyków, ale w spotkaniu przeciwko nim oddali walkowera przez co musieli zadowolić się trzecią lokatą.

Wypowiedź Piotra Lipskiego - CEO w Sferis PRIDE: 

"Jestem bardzo zadowolony z postawy moich zawodników. Po dwu miesięcznych bojach w lidze udało nam się zrealizować postawiony cel zakwalifikowania do ligi main. Dodatkowo cieszy mnie fakt zajęcia 1 miejsca, a w samych rozgrywkach przegrania tylko jednego spotkania. Drugi mecz zmuszeni byliśmy oddać walkowerem z powodu napiętego terminarza spotkań w innych rozgrywkach."

Tak przedstawia się końcowa tabela (TOP10) jedenastego sezonu CEVO NA/EU Intermediate: