Schoeps zdemolował bandę! (WIDEO)

Siatkarze Asseco Resovii Rzeszów nie będą miło wspominać konfrontacji z mistrzem Czech - Duklą Liberec. Mieli zdecydowanie pokonać tego rywala, tymczasem po dwóch gładko wygranych setach, gospodarze przejęli inicjatywę, w efekcie ekipa z Polski zwycięstwo wywalczyła dopiero po zaciętym tie-breaku. W jednej z akcji meczu Jochen Schoeps zderzył się z bandą.

Sytuacja miała miejsce w czwartym secie meczu grupy B Ligi Mistrzów pomiędzy Duklą Liberec i Asseco Resovią. Po ataku Adriana Patuchy i niedokładnej obronie libero, Jochen Schoeps chciał ambitnie ratować piłkę, która poszybowała za boisko. Nie zdołał jej dopaść, na domiar złego wpadł w bandę reklamową. Całe szczęście, niemiecki atakujący Resovii nie ucierpiał w tej akcji.

"Poszła jak dzik w żołędzie"! Anna i... banda w Baku

Dukla Liberec przegrała z Asseco Resovią Rzeszów 2:3 (14:25, 16:25, 25:21, 25:23, 15:17).