Dużo sportu w weekend! Oglądaj na antenach Polsat Sport i w IPLA TV. Sprawdź terminarz i obejrzyj na żywo TUTAJ!

 

PIĄTEK

 

BIATHLON

 

Puchar Świata, Pokljuka, Słowenia

 

sprint mężczyzn godz. 11:20 (Polsat Sport)

komentują: Marcin Muras i Sebastian Krystek

 

sprint kobiet godz. 14:05 (Polsat Sport)

komentują: Marcin Muras i Sebastian Krystek

 

SIATKÓWKA

 

PlusLiga

 

Indykpol AZS Olsztyn - Lotos Trefl Gdańsk  godz. 20:15 (Polsat Sport)

komentują: Marek Magiera i Wojciech Drzyzga

 

RUGBY

 

European Rugby Championships Cup

 

Northampton Saints - Leinster Rugby godz. 20:45 (Polsat Sport Extra)

Komentują: Przemysław Iwańczyk i Krzysztof Serafin

 

SOBOTA

 

BIATHLON

 

Puchar Świata, Pokljuka, Słowenia

 

bieg pościgowy mężczyzn godz. 11:35 (Polsat Sport)

komentują: Marcin Muras i Sebastian Krystek

 

bieg pościgowy kobiet godz. 14:35 (Polsat Sport News)

komentują: Marcin Muras i Sebastian Krystek

 

SIATKÓWKA

 

PlusLiga

 

Jastrzębski Węgiel - ONICO AZS Politechnika Warszawska godz. 14:45 (Polsat Sport)

komentują: Tomasz Swędrowski i Łukasz Kadziewicz

 

ONICO AZS Politechnika Warszawska - MKS Będzin godz. 20:00 (Polsat Sport News)

komentują: Marek Magiera i Ireneusz Mazur

 

PIŁKA NOŻNA

 

Liga rosyjska

 

Fk Rostów - Zenit Sankt Petersburg godz. 16:55 (Polsat Sport Extra)

komentują: Grzegorz Michalewski i Tomasz Łapiński

 

Indian Super League

 

Atletico de Kolkata - Mumbai City godz. 14:15 (Polsat Sport News)

Komentują: Przemysław Iwańczyk i Krzysztof Serafin

 

BOKS

 

Gala boksu zawodowego

Krzysztof Włodarczyk - Leon Harth godz. 17:30 (Polsat Sport)

Komentują: Andrzej Kostyra i Andrzej Gmitruk

 

Gala boksu zawodowego

Anthony Joshua - Eric Molina godz. 18:30 (Polsat Sport Extra) i godz. 23:00 (Polsat Sport)

Komentują: Janusz Pindera i Albert Sosnowski

 

Gala boksu zawodowego

Terence Crawford - John Molina Jr godz. 3:00 (Polsat Sport)

Komentują: Janusz Pindera i Maciej Miszkiń

 

NIEDZIELA

 

BIATHLON

 

Puchar Świata, Pokljuka, Słowenia

 

sztafeta mężczyzn godz. 11:05 (Polsat Sport Extra)

komentują: Marcin Muras i Sebastian Krystek

 

sztafeta mężczyzn  godz. 14:20 (Polsat Sport Extra)

komentują: Marcin Muras i Sebastian Krystek

 

KOSZYKÓWKA

 

Polska Liga Koszykówki

 

Anwil Włocławek - PGE Turów Zgorzelec godz. 12:30 (Polsat Sport)

komentują: Adam Romański i Rafał Juć

 

SIATKÓWKA

 

Orlen Liga

 

Chemik Police - Budowlani Łodź godz. 14:45 (Polsat Sport)

komentują: Przemysław Iwańczyk i Tomasz Wójtowicz

 

PIŁKA NOŻNA

 

CAFE FUTBOL godz. 11:00 (Polsat Sport)

 

Liga holenderska

 

AZ Alkmaar - Feyenoord Rotterdam godz. 14:25 (Polsat Sport News)

komentują: Tomasz Włodarczyk

 

Twente Enschede - Ajax Amsterdam godz. 16:40 (Polsat Sport News)

komentują: Szymon Rojek

 

Liga ukraińska

 

Stal Dnieprodzierżyńsk - Zoria Ługańsk godz. 21:07 (Polsat Sport News)

komentują: Grzegorz Michalewski

 

RUGBY

 

European Rugby Championships Cup

 

RC Toulon - Scarlets godz. 16:15 (Polsat Sport News)

Komentują: Krzysztof Liedel i Andrzej Kopyt

 

Wasps - Connacht Rugby godz. 20:00 (Polsat Sport News)

Komentują: Krzysztof Liedel i Andrzej Kopyt