Poświęcenie nagrodzone! Wojtaszek wypadł za bandę, ale odbił piłkę (WIDEO)

Damian Wojtaszek pokazał, że zawsze warto walczyć do końca. W kluczowym momencie czwartego seta meczu Ligi Mistrzów Asseco Resovia Rzeszów - Berlin Recycling Volleys wypadł za bandę, lecz mimo tego zdołał odbić piłkę.

Gospodarze znajdowali się w bardzo trudnej sytuacji. Nie dość, że przegrywali w setach 1:2, to w czwartej partii na tablicy widniał akurat wynik 15:16. Po złym przyjęciu jednego ze swoich kolegów, Wojtaszek rzucił się jednak w pogoń za piłką, zdemolował bandę, jednak zdołał ją odbić. Chwilę później rzeszowianie zdobyli punkt, bo Nikola Kovacević przekroczył linię ataku.

- To pokazuje, że warto było rzucić się w bandy reklamowe przy stolikach dla dziennikarzy - ocenił komentujący to spotkanie Marek Magiera.

Asseco Resovia Rzeszów wygrała czwartego seta 25:22.

Cała akcja w załączonym materiale wideo.