Gol i asysta Wszołka! Polak bohaterem meczu z Wolverhampton

Piłkarz Queens Park Rangers Paweł Wszołek błysnął w Sylwestra, zostając bohaterem meczu z Wolverhampton Wanderers. Polak strzelił gola i zanotował asystę, dzięki czemu jego drużyna wygrała 2:1.

Wszołek najpierw wypracował gola, którego strzelił Idrissa Sylla. Wszystko to miało miejsce w 53. minucie. Rywale szybko doprowadzili do wyrównania, jednak ostatecznie zeszli z boiska pokonani. Kropkę nad "i" postawił właśnie Polak, pokonując bramkarza na trzy minuty przed końcem regulaminowego czasu gry.

Dla Wszołka, który spędził na boisku 90 minut, było to drugie trafienie w koszulce QPR. Tego dnia na boisku oglądaliśmy jeszcze jednego Polaka. Od 67. minuty w ekipie gości grał Ariel Borysiuk. W składzie gospodarzy zabrakło Michała Żyry, który cały czas dochodzi do zdrowia po kontuzji.

Wszołek i spółka mogą odetchnąć z ulgą. Wygrywając z "Wilkami", zakończyli passę sześciu porażek z rzędu.

Wolverhampton Wanderers - Queens Park Rangers 1:2 (0:0)

Bramki: David Edwards 61 - Idrissa Sylla 53, Paweł Wszołek 87