Iluzjonist do niedawna związany był z zespołem PAM eSports, występującym w hiszpańskim LVP. Jego drużyna zajęła ostatnie, dziesiąte miejsce w sezonie zasadniczym, a przygodę z play-offami zakończyła już po pierwszym meczu, przegranym na późniejszych finalistów – G2 Vodafone. Jednak po niezłym turnieju barażowym jego formacji udało się utrzymać na najwyższym poziomie rozgrywkowym w Hiszpanii.


Iluzjonist zdecydowanie wyróżniał się na tle kolegów z drużyny i, pomimo fatalnych występów PAM, w czasie swojej przygody z Półwyspem Iberyjskim zebrał mnóstwo pochwał. W efekcie 17-latek otrzyma szansę, by porównać się z zawodnikami z elitarnego cyklu LCS. Wcześniej Polak doskonale radził sobie w zachodnioeuropejskiej kolejce solowej, a na swoim koncie ma również występ na wiosennych Mistrzostwach Polski 2016. Wspierający występował tam razem z graczami obecnego ex-Team Refuse, Marcinem „Unknown” Kubickim, Karolem „t4nk” Słomką i Łukaszem „Puki Style” Zygmunciakiem, ale formacja broniąca wtedy barw TDX, ostatecznie musiała zadowolić się czwartym miejscem w tym turnieju.


Razem z naszym rodakiem do Origen dołączył także drugi rezerwowy, który w ostatnim czasie związany był z regionalnymi hiszpańskimi rozgrywkami. Duński dżungler Kristian „TynX” Ostergaard rywalizował tam pod banderą wicemistrzów sezonu zasadniczego LVP – KIYF Logitech. W podstawowym składzie Origen nie doszło jednak do żadnych zmian i podstawową piątkę wciąż stanowią Satorius, Wisdom, Naehyun, Tabzz oraz Hiiva.