W zeszłym roku Joanna Jędrzejczyk otrzymała nominację w dwóch kategoriach - "Zawodniczka Roku" oraz "Najlepszy zawodnik spoza USA". W tym roku sytuacja nie uległa zmianie i ponownie Polka ma szansę zdobycia dwóch statuetek. W gronie jej rywalek do zdobycia nagrody w kateogrii "Zawodniczka Roku" znalazły się Cris Cyborg, Angela Hill, Angela Lee oraz Amanda Nunes. W kategorii "Najlepszy zawodnik spoza USA" Polka będzie rywalizowała o głosy fanów z Michaelem Bispingiem, Conorem McGregorem, Gegardem Mousasim oraz Khabibem Nurmagomedovem.

 

 

 


Trzecia polska nominacja nie padła łupem żadnego z zawodników, lecz polskiej organizacji. I chyba nikogo nie dziwi, że chodzi o KSW. Nasza rodzima organizacja znalazła się w sąsiedztwie takich gigantów jak UFC, Bellator MMA, One Championship oraz Legacy. Warto zwrócić uwagę, że KSW w takim wypadku wyprzedziło m.in. organizacje M-1 czy World Series of Fighting i jest jedyną nominowaną w tej kategorii federacją ze Starego Kontynentu.

 

 


Na swoich faworytów we wszystkich kategoriach głosy oddawać możecie TUTAJ. Finałowa gala, podczas której poznamy zwycięzców, odbędzie się 2 marca w Las Vegas.