Jędrzejczyk swoją ostatnią aktywnością zaskoczyła z pewnością wszystkich fanów mieszanych sztuk walki. Zawodniczka wrzuciła bowiem do sieci filmik, na którym popisuje się umiejętnościami rodem z piłkarskiego boiska. Na nagraniu podbija piłkę, a na koniec rzuca wyzwanie Grosickiemu, by ten zrobił więcej żonglerek od niej.

 

Na odpowiedź piłkarza nie trzeba było długo czekać. Na swoim instagramowym profilu opublikował film, na którym przeprowadza własną próbę, oczywiście w rytm ulubionej muzyki disco polo. Tym razem wybór padł na zespół Weekend i ich hit "Ona tańczy dla mnie". "Grosik" odbił piłkę trzykrotnie i tym samym wyrównał wynik Jędrzejczyk.

- Jak widzisz, twoje wyzwanie nie jest rozstrzygnięte. Mam dla ciebie propozycję! Może rozstrzygnie to mata? Co ty na to? Tylko pamiętaj, ja tobie odpuściłem - powiedział skrzydłowy.

 

Gwiazda federacji UFC już ustosunkowała się do propozycji piłkarza Stade Rennes.

- Już wkrótce widzimy się na macie! Ja gotowa do walki - odparła Jędrzejczyk na Facebooku.

Szykuje się zatem ekscytujący medialny pojedynek, którego faworytką będzie z pewnością utytułowana zawodniczka. Nie wiadomo jeszcze kiedy dokładnie dojdzie do konfrontacji, ale dla "Grosika" byłoby lepiej, gdyby od razu zabrał się za treningi. W przeszłości z Jędrzejczyk mierzył się były siatkarz, obecnie ekspert Polsatu Sport, Łukasz Kadziewicz i walka zdecydowanie nie ułożyła się po jego myśli. "Kadziu" początkowo bał się mocniej uderzyć sparingpartnerkę, jednak po chwili sam leżał na piasku i "odklepywał".