Gala KSW Colosseum odbędzie się 27 maja na PGE Stadionie Narodowym. W karcie walk zobaczymy aż cztery walki mistrzowskie, a ich bohaterami będą m.in. Mamed Khalidov, Fernando Rodrigues Jr. Marcin Różalski, Tomasz Narkun, Marcin Wójcik i Marcin Wrzosek. W poniedziałkowym programie Puncher odkryjemy kolejne karty i poznamy nazwisko rywala dla mistrza kategorii piórkowej!

Marcin Wrzosek tytuł zdobył na gali KSW 37 pokonując przez TKO w drugiej rundzie Artura Sowińskiego. "Polish Zombie" tym samym zapisał w swoim rekordzie drugie zwycięstwo w organizacji KSW, ale błyskawicznie wyraził chęć walki na największym wydarzeniu w historii polskiego MMA. Chętnych do walki mistrzowskiej w kateogrii piórkowej jest wielu, ale na kogo postawili włodarze organizacji KSW i dlaczego dokonali takiego wyboru?

W części pięściarskiej porozmawiamy przede wszystkim o aktualnym stanie polskiego pięściarstwa olimpijskiego. Gościem magazynu Puncher będzie m.in. nowy prezes Polskiego Związku Bokserskiego Leszek Piotrowski, który opowie o swoim planie na odbudowę tej dyscypliny sportu w naszym kraju. Swoją optykę przedstawią również Jarosław Kołkowski oraz niezawodny ekspert Janusz Pindera.

Transmisja magazynu Puncher od godziny 20:00 w Polsacie Sport News. Po zakończeniu części głównej Puncher Extra Time tylko na Polsatsport.pl!