Na początku roku klub poinformował, że z formacją rozstał się Sebastian ‘NEEX’ Trella, który po spektakularnym zwycięstwie w turnieju społeczności w Sztokholmie postanowił zmienić coś w swojej karierze. Jak podają włodarze VenatoreS, koszulki „Myśliwych” oddali także Wiktor ‘mynio’ Kruk oraz Maciej ‘Luz’ Bugaj. – „Dziękujemy im za granie w naszych barwach i życzymy powodzenia w dalszym rozwijaniu się i karierze” – czytamy w oficjalnym komunikacie.


Po niemałych roszadach w składzie VenatoreS pozostali wyłącznie Adam ‘destru’ Gil oraz Sebastian ‘dArk’ Babiński – dwójka, która podczas Majora od ELEAGUE występuje w studio Polsat Sport News w roli ekspertów. Organizacja zapewnia jednak, że już niedługo pojawią się informacje na temat trójki graczy, która wypełni lukę po myniu, Luzie i NEEXie.

 

 

Skład VenatoreS:

 

  • Sebastian ‘dArk’ Babiński
  • Adam ‘destru’ Gil


Czy to właśnie ktoś z byłych graczy VenatoreS usprawni skład Sferis PRIDE, które jakiś czas temu poinformowało, że prawdopodobnie zastąpi kimś Konrada ‘EXUSa’ Jeńczenia? Jest to wielce prawdopodobne. Ze składu „Orzełków” na profilu ESEA zniknął bowiem Karol ‘repo’ Cybulski, w miejsce którego pojawił się właśnie Luz oraz Jacek ‘minise’ Jeziak.