Polak strzelił gola Glasgow Rangers!

Krystian Nowak (z prawej) w barwach Podbeskidzia Bielsko-Biała.

Krystian Nowak otworzył wynik meczu Hearts of Midlothian z Glasgow Rangers. Ostatecznie jego drużyna wygrała 4:1.

Nowak rozgrywał swój czwarty mecz w fioletowych barwach i wszedł w niego w najlepszy możliwy sposób. Już w 4. minucie otworzył wynik spotkania! Co ciekawe, to nie był jedyny polski akcent przy tej bramce. Asystę zanotował były zawodnik Cracovii Andraz Struna.

Rangersi wyrównali jeszcze w pierwszej połowie meczu za sprawą trafienia Emersona Hyndmana. Druga część należała już jedynie do drużyny Nowaka. Dwie bramki zdobył dynamiczny Jamie Walker, a jednego gola dorzucił Don Cowie.

Polak został zmieniony w 71. minucie. Chwilę wcześniej został ukarany żółtą kartką.

Hearts po tym spotkaniu wskoczyło na czwarte miejsce i do drugich Rangersów traci 8 punktów. Poza zasięgiem wszystkich jest Celtic Glasgow, który w tym sezonie jeszcze nie przegrał i tylko raz zremisował.

Harts of Midlothian - Glasgow Rangers 4:1 (1:1)

Bramki: Krystian Nowak 4', Jamie Walker 49' i 63', Don Cowie 54' - Emerson Hyndman 54'.