Kontrakt szwedzkiego gwiazdora „Czerwonych Diabłów” wygasa wraz z końcem sezonu. Angielski klub rzecz jasna chce przedłużyć umowę z rosłym napastnikiem, ale on sam zwleka z podjęciem decyzji. Szkoleniowiec klubu z Old Trafford - Jose Mourinho liczy, że zdoła nakłonić „Ibrę” na pozostanie na Wyspach Brytyjskich, ale Portugalczyk ma poważnego konkuretna. Jest nim bowiem kobieta skandynawskiej gwiazdy.

 

Ogromną rolę w tej kwestii odgrywa Helena Seger. Partnerka piłkarza nie czuje się dobrze w Anglii i chciałaby wrócić jak najszybciej do Włoch. Szwedka tęskni za życiem w Mediolanie, w którym ma wielu bliskich. Szwedzkie media informują, że były kapitan reprezentacji Szwecji wciąż bierze pod uwagę grę w SSC Napoli. Takie rozwiązanie w zadowalałoby przede wszystkim panią Seger, która mogłaby  wówczas mieszkać w stolicy Lombardii.

 

Taki krok byłby sporym problemem dla Arkadiusza Milika. Reprezentant Polski dopiero, co wrócił do gry po kontuzji i kolejny sezon miał być dla niego przełomowy. Konkurent w linii ataku w osobie Ibrahimovicia mocno skomplikowałby jego sytuację.