Siatkówka

PlusLiga: Jastrzębski Węgiel wygrał w...

W ostatniej serii spotkań GKS Katowice i Asseco Resovia Rzeszów poniosły bolesne porażki. Beniaminek PlusLigi przegrał gładko na wyjeździe z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle 0:3. Bardziej swoich kibiców rozczarowali rzeszowianie. Grając u siebie, musieli uznać wyższość Jastrzębskiego Węgla, przegrywając 1:3.

 

- Musimy mocno walczyć o każdy punkt, żeby znaleźć się w finałowej części rozgrywek.  W Katowicach interesuje nas zwycięstwo z kompletem punktów. To jest najważniejsze - powiedział przed spotkaniem przyjmujący Asseco Resovii Rzeszów John Gordon Perrin.

 

- Szukamy i próbujemy rożnych opcji, ale jak na razie jeszcze wciąż nie znaleźliśmy optymalnego rozwiązania. Musimy zachować koncentrację i dysponować odpowiednimi siłami we właściwym momencie. Przed nami jeszcze sporo meczów i jeśli uda nam się ze sobą zgrać wszystkie czynniki, to będzie dobrze. Potrzebujemy wszyscy, żeby nasza gra "odpaliła" w odpowiednich momentach - dodał w rozmowie z serwisem plusliga.pl

 

Transmisja meczu GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów w Polsacie Sport. Początek o godzinie 20:30. Komentują Tomasz Swędrowski i Krzysztof Ignaczak.