Sporty walki

Burneika z pozdrowieniami dla Popka!...

Popek Monster zadebiutował w KSW w grudniu zeszłego roku KSW 37: Circus of Pain. Przegrał wtedy 80 sekund z Mariuszem Pudzianowski, lecz zapowiedział, że do klatki jeszcze wróci i wygra. Szansę otrzymał bardzo szybko, bo włodarze organizacji zaplanowali mu starcie na największej gali w historii europejskiego MMA - KSW 39: Colosseum. Jego rywalem będzie Robert Burneika.

Do walki z Pudzianowskim przygotowywał go Marcin Rożalski, lecz ich współpraca została szybko zakończona. Wiemy już, że Popka do kolejnej walki będzie trenował Robert Złotkowski: poinformował o tym sam zawodnik w programie The Champ & The Coach, prowadzonym przez mistrza KSW wagi piórkowej Marcina Wrzoska oraz jego trenera Łukasza Zaborowskiego.

Złotkowski to były kickbokser oraz bokser. Obecnie jest trenerem stójki w S4 Fight Club, a współpracują z nim czołowi Polacy z UFC - Jan Błachowicz, Marcin Tybura oraz Daniel Omielańczuk. Ostatnio pod jego skrzydła trafił również inny uczestnik gali na Stadionie Narodowym - Damian Janikowski.