Nice 1 Liga: Bramkarz bohaterem Znicza! Strzelił gola w doliczonym czasie gry

Do niezwykłego zdarzenia doszło w piątkowym meczu Nice 1 Ligi pomiędzy Zniczem Pruszków a Chojniczanką Chojnice. Bramkarz Znicza - Piotr Misztal strzelił gola wyrównującego na 3:3 w potyczce z liderem, Chojniczanką Chojnice. Trafienie na wagę punktu dla miejscowej ekipy golkiper uzyskał w doliczonym czasie gry.

Wydawało się, że Chojniczanka odniesie pewne zwycięstwo w Pruszkowie. Jednak nie wszystko zaczęło się zgodnie z planem dla drużyny prowadzonej przez Piotra Gruszkę. W 10. minucie po uderzeniu Aleksandra Jagiełły z rzutu karnego gospodarze wyszli na prowadzenie. Tuż przed przerwą gola wyrównującego strzelił Tomasz Mikołajczak.

Po przerwie lider Nice 1 ligi błyskawicznie zdobył dwie bramki i wyszedł na dwubramkowe prowadzenie. Oba trafienia były dziełem Jacka Podgórskiego, który wpisał się na listę strzelców w 47. i 52. minucie. Wówczas wydawało się, że przyjezdni wręcz muszą sięgnąć po trzy punkty. Jednak na bramki Podgórskiego natychmiast odpowiedział Patryk Kubicki, który pokonał Łukasza Budziłka w 54. minucie spotkania.

Jednak najważniejszy moment spotkania miał dopiero nadejść. W pierwszej minucie doliczonego czasu zdarzyła się rzecz niezwykła. Bohaterem Znicza został jego bramkarz - Piotr Misztal, który ustalił wynik tego szalonego meczu na 3:3. Po dośrodkowaniu z rożnego golkiper beniaminka Nice 1 ligi zdobył bramkę na wagę punktu.

Znicz Pruszków - Chojniczanka Chojnice 3:3 (1:1)

Bramki: Aleksander Jagiełło (10'-karny), Patryk Kubicki (53'), Piotr Misztal (90'+1) - Tomasz Mikołajczak (45'), Jacek Podgórski (47', 52')

Żółte kartki: Patryk Kubicki, Mateusz Długołęcki, Przemysław Kita, Damian Jakubik - Przemysław Pietruszka, Tomasz Mikołajczak, Rafał Grzelak

Czerwona kartka za drugą żółtą: Przemysław Kita (90'+3)

Sędzia: Tomasz Wajda (Żywiec)