Gala KSW 39: Colosseum odbędzie się już 27 maja na PGE Narodowym. Tak wielkie wydarzenie MMA nie odbyło się jeszcze nigdy nie tylko w naszym kraju, ale również na Starym Kontynencie, a niewiele eventów na całym świecie w historii rozmiarami przewyższyło pomysł organizacji KSW.

W walce wieczoru KSW 39 po raz pierwszy historii na przeciwko siebie stanie dwóch aktualnych mistrz KSW czempion kategorii średniej Mamed Khalidov (32-4-2, 12 KO, 17 Sub) oraz posiadacz tytułu w wadze półśredniej Borys Mańkowski (19-5-1, 3 KO, 7 Sub)

Na PGE Narodowym fani mieszanych sztuk walki zobaczą też inne czołowe nazwiska organizacji KSW, m.in najsilniejszego zawodnika MMA na świecie Mariusza Pudzianowskiego (10-5, 4 KO, 2 Sub) oraz mistrza KSW w wadze ciężkiej Fernando Rodriguesa Jr (11-2, 8 KO, 2 Sub), który zmierzy się z Marcinem Różalskim (6-4, 3 KO, 2 Sub).

Swoich tytułów bronić będą też trzej mistrzowie KSW: półciężki Tomasz Narkun (13-2, 3 KO, 2 Sub) w starciu z niebezpiecznym Marcinem Wójcikiem (10-4, 3 KO 5 Sub), piórkowy Marcin Wrzosek (12-3, 5 KO, 3 Sub) w pojedynku z parterowym asem Kleberem Koike Erbstem (21-4-1, 2 KO, 18 Sub) oraz najlepszy lekki w Polsce Mateusz Gamrot (12-0, 4 KO, 3 Sub) w walce z jeszcze nieogłoszonym rywalem.

Mimo ogromnego zainteresowania, bilety na KSW 39: Colosseum na PGE Narodowym, 27 maja w Warszawie są jeszcze dostępne na eBilet.pl.

KSW 39: Karta walk

Mamed Khalidov (33-4-2, 13 KO, 17 SUB) - Borys Mańkowski (19-5-1, 3 KO, 7 SUB)

Mariusz Pudzianowski (10-5, 1 NC, 4 KO, 2 SUB) - Tyberiusz Kowalczyk (3-0, 2 KO, 1 SUB)

walka o mistrzostwo kategorii ciężkiej:
Fernando Rodrigues Jr. (11-2, 8 KO, 2 SUB) - Marcin Różalski (6-4, 3 KO, 2 SUB)

Popek Monster (2-2, 2 KO) - Robert Burneika (2-0, 1 SUB)

walka o mistrzostwo kategorii półciężkiej:
Tomasz Narkun (13-2, 3 KO, 10 SUB) - Marcin Wójcik (10-4, 3 KO, 5 SUB)

Karol Bedorf (14-3, 5 KO, 3 SUB) - Michał Kita (17-8, 9 KO, 6 SUB)

walka o mistrzostwo kategorii lekkiej:
Mateusz Gamrot (12-0, 4 KO, 3 SUB) - TBA*

Łukasz Jurkowski (15-10, 4 KO, 6 SUB) - Rameu Sokoudjou (17-16, 11 KO, 1 SUB)

walka o mistrzostwo kategorii piórkowej:
Marcin Wrzosek (12-3, 5 KO, 3 SUB) - Kleber Koike Erbst (21-4-1, 2 KO, 18 SUB)

Damian Janikowski (0-0) - TBA

walka o mistrzostwo kategorii muszej:
Ariane Lipski (8-3, 6 KO) - Diana Belbita (8-2, 4 KO, 2 SUB)

*rywal zostanie ogłoszony niebawem