Libero zdobył punkt! ZAKSA zginęła od... własnego serwisu (WIDEO)

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle musi odrabiać straty z pierwszego meczu, gdzie poległa w Biełgorodzie z Biełogorie 1:3. Mistrz Polski spotkanie w Polsce rozpoczął jednak od przegranego seta, a fortuna była po stronie rywali. Na własnej skórze przekonał się o tym Sam Deroo...

ZAKSA musiała w rewanżu z Biełogorie wygrać 3:0 lub 3:1, aby doprowadzić do złotego seta. Początek nie układał się jednak po myśli zespołu Ferdinando de Giorgiego. Sytuacja z końcówki pierwszego seta powiedziała wszystko: po świetnym serwisie Sama Deroo piłkę rozpaczliwie bronił libero gości, Roman Martyniuk, który przebił ją na stronę mistrza Polski.

Ta zatańczyła na taśmie, po czym w niekontrolowany sposób spadła na stronę ZAKSY. Mistrz Polski przegrał pierwszą partię 22:25.

Wielki pech mistrza Polski w załączonym materiale wideo.