Bucharow od antybohatera do bohatera! Czerczesow odetchnął (WIDEO)

Niesamowity przebieg miała końcówka towarzyskiego meczu Rosji z Belgią. Aleksandr Bucharow najpierw nie wykorzystał niezłej okazji, a po chwili zapewnił ”Sbornej” remis w starciu z ”Czerwonymi Diabłami”. Najbardziej zadowolony był jednak szkoleniowiec naszych wschodnich sąsiadów Stanisław Czerczesow.

Wydawało się, że Belgowie mają mecz pod kontrolą, gdyż do 74. minuty prowadzili w Soczi 3:1. Wtedy to Rosjanie wyrównali i w ostatnich minutach przycisnęli rywali. W doliczonym czasie gry Yannick Carrasco fatalnie zagrał do swojego golkipera, piłkę przejął Bucharow a daleko z bramki wyszedł Simon Mignolet. Rosyjski piłkarz zdecydował się na strzał, ale minimalnie chybił.

Po paru sekundach 32-latek znalazł się w trudniejszej sytuacji i tym razem pokonał bramkarza Belgów. Cieszyli się gospodarze, zadowolony był również Czerczesow, dla którego remis z przeciwnikiem tej klasy jest na pewno dobrym prognostykiem.