Podniebna kombinacja Wigier! Gol Kądziora po efektownym dograniu głową (WIDEO)

Zawodnicy Arki Gdynia bardzo pewnie wygrali pierwszy półfinałowy mecz Pucharu Polski z Wigrami Suwałki, jednak rewanż rozpoczął się zupełnie inaczej. Do kontrofensywy ruszył przedstawiciel Nice 1 Ligi, który szybko rozpoczął odrabianie strat, a "powietrzną" akcję po wrzucie z autu wykończył najlepszy strzelec zespołu, Damian Kądzior.

Arka Gdynia bardzo pewnie zwyciężyła pierwszy półfinałowy mecz z pierwszoligowymi Wigrami Suwałki i była już jedną nogą w finale rozgrywek. Na stadionie w Gdyni pewnie niewielu widzów spodziewało się, jak może potoczyć się pierwsza połowa rewanżu. Znajdujący się w poważnym kryzysie zespół z Ekstraklasy już do przerwy przegrywał 0:2, a jego awans wisiał na włosku.

Wynik otworzył najlepszy strzelec zespołu z Nice 1 Ligi, Damian Kądzior. Akcja we mgle polegała na wrzucie z autu, przedłużeniu piłki przez Kamila Zapolnika i efektownym finiszu snajpera Wigier. W 45. minucie asystent zamienił się w egzekutora na gola zamieniając rzut karny.

Pierwsza bramka Wigier w załączonym materiale wideo.