Chemik Police - Developres SkyRes Rzeszów: Transmisja w Polsacie Sport

Przed nami drugi mecz półfinałowy rozgrywany w ramach playoff ORLEN Ligi, pomiędzy Chemikiem Police oraz Developres SkyRes Rzeszów. Zawodniczki z Rzeszowa staną przed niezwykle trudnym zadaniem odrobienia trzypunktowej straty z pierwszego spotkania. Transmisja meczu Chemik Police - Developres SkyRes Rzeszów w Polsacie Sport.

Już dziś w Azot Arenie publiczność będzie mogła śledzić pojedynek pomiędzy Chemikiem Police i Developres SkyRes Rzeszów. Zawodniczki z Polic ewidentnie górowały nad rywalkami w pierwszym meczu i tym samym zwyciężyły 3:0. Dla Chemika oznacza to niezwykle ciężka batalię w rewanżu. Zgodnie z obowiązującą formułą, zespół z Rzeszowa musi wygrać co najmniej w dwóch setach, aby być pewnym awansu. Ewentualne zwycięstwo Developresu 3:0 lub 3:1 sprawi, że dojdzie do rozegrania "złotego seta", zaś rozstrzygnięcie meczu w tie-breaku będzie oznaczało awans do finału dla Policzanek.

Po ostatnim spotkaniu rozgrywająca mistrzyń Polski, Joanna Wołosz, przyznała, że jej zespół zaczął grać spokojniej i udało mu się wreszcie pokazać to, co zostało wypracowane podczas treningów. Ponadto stwierdziła ona, że zawodniczki potrzebowały przekonującego zwycięstwa i to się właśnie udało.

Początek meczu Chemik Police - Developres SkyRes Rzeszów odbędzie się już dziś o godzinie 14:45.