Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów: Transmisja w Polsacie Sport

W rywalizacji Asseco Resovii Rzeszów i PGE Skry Bełchatów w półfinale PlusLigi czas na rewanż! Czy podopieczni Andrzeja Kowala są w stanie odrobić straty z pierwszego spotkania w Atlas Arenie? Transmisja meczu Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów w Polsacie Sport.

Niedzielny mecz stanowił popis siatkarzy PGE Skry Bełchatów, którzy potrzebowali zaledwie 68 minut, żeby zwyciężyć 3:0. Pierwsze skrzypce grali Bartosz Kurek i Srećko Lisinac, którzy w sumie zdobyli 28 punktów.

Jeśli Asseco Resovia Rzeszów marzy o finale, to musi wygrać 3:0 bądź 3:1 i jeszcze złotego seta. PGE Skrze Bełchatów wystarczą dwa sety, by świętować awans.

Gospodarze zrobią wszystko, żeby zmazać plamę. W drużynie z Bełchatowa doskonale zdają sobie z tego sprawę. - Zagramy tak, jakby stan rywalizacji był 0:0. Jesteśmy bardzo skoncentrowani, wiemy, że zrobiliśmy duży krok, ale nie jest to krok docelowy. W rewanżu nie będzie łatwo i Resovia zagra u siebie inaczej, jesteśmy o tym przekonani - powiedział Kacper Piechocki.

Transmisja meczu Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów w Polsacie Sport. Początek o godzinie 20:30. Komentują Jerzy Mielewski i Ireneusz Mazur.