Trenerzy reprezentacji Polski, w porozumieniu z Pionem Szkolenia PZPS, podali listę szerokiej kadry narodowej seniorek w piłce siatkowej:

 

Klaudia Alagierska (środkowa/ Legionovia Legionowo)
Oliwia Bałuk (przyjmująca/ PSPS Chemik Police/NZ SMS PZPS Szczyrk)
Monika Bociek (atakująca/ Legionovia Legionowo)
Roksana Brzóska (przyjmująca/ KSZO Ostrowiec Świętokrzyski)
Zuzanna Efimienko-Młotkowska (środkowa/ Metalleghe Sanitars Montichiari Flero)
Alicja Grabka (rozgrywająca/ Legionovia Legionowo)
Martyna Grajber (przyjmująca/ Grot Budowlani Łódź)
Małgorzata Jasek (środkowa/atakująca/ AZS AWF Warszawa)
Tamara Kaliszuk (przyjmująca/atakująca/ Tauron MKS Dąbrowa Górnicza)
Agnieszka Kąkolewska (środkowa/ Volleyball Wrocław SA)
Aleksandra Krzos (libero/ KPS Chemik Police)
Ewa Kwiatkowska (środkowa/ ŁKS Commercecon Łódź)
Natalia Mędrzyk (atakująca/ Volleyball Wrocław SA)
Emilia Mucha (przyjmująca/ BKS Profi Credit Bielsko-Biała)
Natalia Murek (przyjmująca/ KS Pałac Bydgoszcz/NZ SMS Szczyrk)
Marlena Pleśnierowicz (rozgrywająca/ KS Pałac Bydgoszcz)
Ewelina Polak (rozgrywająca/ KSZO Ostrowiec Świętokrzyski)
Patrycja Polak (przyjmująca/ Giacomini Budowlani Toruń)
Gabriela Polańska (środkowa/ Grot Budowlani Łódź)
Monika Ptak (środkowa/ Volleyball Wrocław SA)
Olivia Różański (przyjmująca/ Jastrzębski KS)
Aleksandra Sikorska (środkowa/ Tauron MKS Dąbrowa Górnicza)
Malwina Smarzek (atakująca/ KPS Chemik Police)
Maria Stenzel (libero/ Impel Wrocław)
Magdalena Stysiak (przyjmująca/ KPS Chemik Police)
Ewelina Tobiasz (rozgrywająca/ Grot Budowlani Łódź)
Maja Tokarska (środkowa/ Hisamitsu Springs)
Berenika Tomsia (atakująca/ Saguella Team Monza)
Julia Twardowska (przyjmująca/ Grot Budowlani Łódź)
Agata Witkowska (libero/ Unedo Yamamay Busto Arsizio)
Joanna Wołosz (rozgrywająca/ KPS Chemik Police)
Katarzyna Zaroślińska (atakująca/ KPS Chemik Police).

 

Sztab szkoleniowo-medyczny:

 

Jacek Nawrocki – I trener
Waldemar Kawka – II trener
Błażej Krzysztalowicz – trener współpracujący
Maciej Bartodziejski – trener współpracujący
Rafał Gąsior – trener współpracujący
Łukasz Witczak – fizjoterapeuta
Marcin Kąkol – fizjoterapeuta
Radosław Wodziński – statystyk
Piotr Olenderek – statystyk
Eduardo Romero – trener przygotowania fizycznego
Maciej Tietianiec – kierownik
Marcin Domżalski – lekarz prowadzący
Krzysztof Zając – lekarz
Michał Gaca – lekarz
Hubert Tomaszewski – menedżer