Di Maria bohaterem PSG. Krychowiak poza kadrą

Paris Saint-Germain pokonało 2:0 na wyjeździe w 32. kolejce Ligue 1 Angers SCO. Gole na wagę trzech punktów strzelił Angel Di Maria. Grzegorz Krychowiak był poza kadrą meczową drużyny gości.

Reprezentant Polski choć już wrócił po kontuzji żebra do treningów z zespołem, to nie zagrał w meczu z Angers. Jego drużyna pomimo zwycięstwa nie może być jednak zadowolona z tego spotkania. Kiedy nie idzie z gry, to z pomocą przychodzi stały fragment. Nie inaczej było tym razem. Di Maria w 28. minucie znakomicie uderzył  z rzutu wolnego i dał prowadzenie PSG.

Druga połowa należała jednak do gospodarzy. To oni częściej byli przy piłce i stwarzali sobie więcej sytuacji podbramkowych. Wydawało się, że w końcu wyrównają, ale problemem była nieskuteczność, która zemściła się w ostatnich minutach meczu. Wtedy to Di Maria wykorzystał podanie Lucasa Moury i ustalił wynik spotkania.

PSG zrównało się punktami z liderującym AS Monaco, które ma jeden mecz mniej od paryżan. Angers jest dwunaste.

Paris Saint-Germain - Angers SCO 2:0 (1:0)

Bramki: Angel Di Maria 28' i 84'.