Gwóźdź Leona! Rywale nawet nie zareagowali (WIDEO)

Gwiazdor Zenitu Kazań Wilfredo Leon znów dał się we znaki rywalom. W rewanżowym meczu z Biełogorie Biełgorod w drugiej rundzie fazy play off siatkarskiej Ligi Mistrzów popisał się takim gwoździem, że rywale nawet nie zareagowali!

Siatkarze Biełogorie Biełgorod przeżywali momentami trudne chwile, co pokazała jedna z akcji drugiego seta. O ile atak Artioma Wolwicza udało im się szczęśliwie odeprzeć, to piłka wróciła na połowę graczy z Kazania. Chwilę później zaatakował Leon, wbijające efektownego gwoździa! - Bum! Nikt nie zdążył nawet zareagować- skomentował to krótko Adam Romański.

Leon był jednym z najlepszych na boisku w meczu Biełogorie Biełgorod - Zenit Kazań. Kubańczyk z polskim paszportem zdobył 15 punktów. Jego drużyna wygrała 3:0 i zagra w turnieju Final Four, który zostanie rozegrany 29-30 kwietnia w Rzymie.