Orlen Liga: Blok jak ściana! Kapitalne zagranie Wołosz (WIDEO)

W połowie trzeciego seta pierwszego finałowego meczu Orlen Ligi wszystko było już praktycznie. Joanna Wołosz jednak swoim kapitalnym blokiem przy stanie 11:6 dla Chemika rozgrzała nieco serca kibiców.

Pierwsze spotkanie finałowe Orlen Ligi od początku do końca toczyło się pod dyktando siatkarem z Polic. Podopieczne Jakuba Głuszaka momentami bawiły się grą, a doskonałym tego przykładem jest akcja z trzeciej partii.

Akcję przeprowadzały siatkarki Grotu Budowlanych, ale Julia Twardowska została nieco wrzucona w siatkę. Z okazji na efektowny blok nie mogła nie skorzystać Joanna Wołosz, która w kapitalnym stylu zatrzymała rywalkę i wbiła piłkę w parkiet tuż pod jej nogami.

Siatkarki Grot Budowlanych Łódź przegrały przed własną publicznością z Chemikiem Police 0:3 w pierwszym meczu finałowym Orlen Ligi. Policzanki są w doskonałej sytuacji przed meczem rewanżowym.

Zobacz efektowne zagranie w załączonym materiale wideo!