Pierwotnie turniej miał odbyć się 12 kwietnia podobnie jak pozostałe zmagania w Ostrowie oraz Krakowie, lecz na przeszkodzie stanął padający deszcz. Powtórkę zaplanowano na 20 kwietnia i tym razem obyło się bez przeszkód. Najlepszy okazał się Rafał Karczmarz, a o tym kto uzupełni  stawkę finalistów, która 1 maja w Lublinie powalczy o Srebrny Kask, musiał rozstrzygnąć bieg dodatkowy pomiędzy Alexem Zgardzińskim a Igorem Kopeć-Sobczyńskim. Lepszy z tej walki wyszedł zielonogórzanin.

 

Wyniki:


1. Rafał Karczmarz (Stal Gorzów) - 14 (3,2,3,3,3)
2. Kacper Woryna (ROW Rybnik) - 14 (3,3,3,2,3)
3. Wiktor Lis (Fogo Unia Leszno) - 13 (3,3,1,3,3)
4. Dominik Kossakowski (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) - 10 (3,1,3,1,2)
5. Alex Zgardziński (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) - 9+3 (2,2,2,3,D)
---
6. Igor Kopeć-Sobczyński (Get Well Toruń) - 9+2 (2,3,2,1,1)
---
7. Przemysław Liszka (Betard Sparta Wrocław) - 9+1 (1,0,3,3,2)
8. Aureliusz Bieliński (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) - 8 (1,3,2,T,2)
9. Kacper Grzegorczyk (Euro Finannce Polonia Piła) - 8 (2,2,1,2,1)
10. Mateusz Burzyński (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) - 7 (W,2,2,W,3)
11. Damian Stalkowski (GTM Start Gniezno) - 5 (1,0,0,2,2)
12. Patryk Sitarek (Polonia Bydgoszcz) - 5 (2,1,0,1,1)
13. Marcin Turowski (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) - 5 (1,1,1,1,1)
14. Hubert Czerniawski (Stal Gorzów) - 2 (W,D,0,2,0)
15. Szymon Szlauderbach (Fogo Unia Leszno) - 2 (0,1,1,W,0)
16. Mateusz Jagła (Polonia Bydgoszcz) - 0 (W,0,0,0,0)

Bieg po biegu:


1. Karczmarz, Sitarek, Turowski, Czerniawski (W/2min)
2. Kossakowski, Zgardziński, Bieliński, Burzyński (W/2min)
3. Lis, Kopeć-Sobczyński, Liszka, Szlauderbach
4. Woryna, Grzegorczyk, Stalkowski, Jagła (W/2min)
5. Woryna, Burzyński, Sitarek, Liszka
6. Lis, Karczmarz, Kossakowski, Stalkowski
7. Kopeć-Sobczyński, Zgardziński, Turowski, Jagła
8. Bieliński, Grzegorczyk, Szlauderbach, Czerniawski (D/3)
9. Kossakowski, Kopeć-Sobczyński, Grzegorczyk, Sitarek
10. Karczmarz, Burzyński, Szlauderbach, Jagła
11. Liszka, Bieliński, Turowski, Stalkowski
12. Woryna, Zgardziński, Lis, Czerniawski
13. Zgardziński, Stalkowski, Sitarek, Szlauderbach (W/2min)
14. Karczmarz, Woryna, Kopeć-Sobczyński, Bieliński (T)
15. Lis, Grzegorczyk, Turowski, Burzyński (W/U)
16. Liszka, Czerniawski, Kossakowski, Jagła
17. Lis, Bieliński, Sitarek, Jagła
18. Karczmarz, Liszka, Grzegorczyk, Zgardziński (D/3)
19. Woryna, Kossakowski, Turowski, Szlauderbach
20. Burzyński, Kopeć-Sobczyński, Stalkowski, Czerniawski

Bieg dodatkowy o 5. miejsce:


21. Zgardziński, Kopeć-Sobczyński, Liszka

 

Lista finalistów Srebrnego Kasku:

 

1. Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław)
2. Oskar Polis (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
3. Wiktor Lampart (Stal Rzeszów)
4. Oskar Bober (Betard Sparta Wrocław)
5. Robert Chmiel (ROW Rybnik)
6. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno)
7. Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno)
8. Sebastian Niedźwiedź (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
9. Daniel Kaczmarek (Get Well Toruń)
10. Arkadiusz Potoniec (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
11. Damian Dróżdż (Betard Sparta Wrocław)
12. Rafał Karczmarz (Cash Broker Stal Gorzów)
13. Kacper Woryna (ROW Rybnik)
14. Wiktor Lis (Fogo Unia Leszno)
15. Dominik Kossakowski (Zdunek Wybrzeże Gdańsk)
16. Alex Zgardziński (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
R1. Patryk Rolnicki (Grupa Azoty Unia Tarnów)
R2. Igor Kopeć-Sobczyński (Get Well Toruń)