Gala KSW 39: Colosseum zbliża się wielkimi krokami. Bohaterowie jednej z walk, która budzi wielkie zainteresowanie kibiców, pojawią się już w poniedziałek w studiu przy ulicy Ostrobramskiej, by po raz kolejny wymienić uprzejmności. Tym razem nie będzie to jednak kolejne starcie za pośrednictwem mediów społecznościowych, lecz spotkanie twarzą w twarz. Gośćmi części poświęconej mieszanym sztukom walki będą Popek Monster oraz Robert Burneika.

Popek Monster po raz drugi wystąpi dla organizacji KSW. Pierwszej walki nie będzie dobrze wspominał, gdyż w 80 sekund przegrał przez techniczny nokaut z Mariuszem Pudzianowskim. Z kolei dla Burneiki będzie to pierwszy pojedynek od czterech lat. Hardkorowy Koksu jest jednak pewny siebie i zapowiada kolejne zwycięstwo (jest bowiem cały czas niepokonany). Obaj zawodnicy konfrontowali się ze sobą już wiele razy w mediach, konsekwentnie podgrzewając atmosferę. W poniedziałek również będzie gorąco.

W części bokserskiej goście zebrani w studiu porozmawiają m.in. o gali Polsat Boxing Night. W związku z tym gościem będzie jeden z uczestników Mateusz Masternak, który skrzyżuje rękawice z Ismailem Sillachem. Nie będzie to łatwa przeprawa dla byłego mistrza Europy, bo Ukrainiec to bardzo mocno bijący zawodnik, ale "Master" jest pewny swego.

Już w sobotę odbędzie się również wielka gala na Wembley z walką Anthony'ego Joshuy z Władimirem Kliczką. Kto będzie faworytem? Nasi goście - a prócz Masternaka będą nimi Andrzej Gmitruk oraz Janusz Pindera - rozłożą to starcie na czynniki pierwsze.

Prowadzący: Mateusz Borek.
Goście: MMA - Popek Monster, Robert Burneika.
            Boks - Mateusz Masternak, Andrzej Gmitruk, Janusz Pindera.


Puncher w poniedziałek od 21.30 w Polsacie Sport!