SOBOTA

 

PIŁKA NOŻNA

 

Nice 1 Liga

 

Podbeskidzie - Sandecja Nowy Sącz, godz. 14:45 (Polsat Sport)

Komentują: Piotr Przybysz i Tomasz Łapiński

 

Liga chińska

 

Shanghai Greenland Shenhua Football Club - Shanghai SIPG Football Club, godz. 9:20 (Polsat Sport Extra)

komentują: Szymona Rojek i Andrzej Strejlau

 

KOSZYKÓWKA

 

Polska Liga Koszykówki

 

II mecz półfinałowy: Polski Cukier Toruń - Energa Czarni Słupsk, godz. 17:30 (Polsat Sport)

komentują: Adam Romański i Rafał Juć

 

SIATKÓWKA

 

Mecz towarzyski

 

Polska – Iran, godz. 19:45 (Polsat Sport)

komentują: Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga

 

TENIS

 

ATP Masters Tour Masters 1000 Internazionali BNL D'Italia

 

I półfinał, godz. 14:30 (Polsat Sport Extra)

komentuje: Dawid Olejniczak

 

II półfinał, godz. 20:00 (Polsat Sport Extra)

komentuje: Katarzyna Nowak

 

BOKS

 

Gala boksu zawodowego

 

Noel Gevor - Krzysztof Włodarczyk, godz. 18:30 (Polsat Sport Fight) i godz. 22:30 (Polsat Sport)

Komentują: Andrzej Kostyra i Andrzej Gmitruk

 

Gala boksu zawodowego

 

Terence Crawford - Felix Diaz, godz. 3:00 (Polsat Sport)

komentują: Janusz Pindera i Albert Sosnowski

 

MOTOGP

 

Motocyklowe MŚ Francja

 

III sesja treningowa, godz. 9:00 (Polsat Sport Extra)

komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak

 

kwalifikacje, godz. 12:35 (Polsat Sport Extra)

komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak

 

NIEDZIELA

 

PIŁKA NOŻNA

 

CAFE FUTBOL, godz. 11:00 (Polsat Sport)

 

Nice 1 Liga

 

Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec, godz. 20:15 (Polsat Sport)

Komentują: Tomasz Włodarczyk i Andrzej iwan

 

Liga rosyjska

 

Lokomotiv - Zenit, godz. 14:00 (Polsat Sport News)

komentuje: Grzegorz Michalewski

 

Liga ukraińska

 

Szachtar Donieck - Olimpik, godz. 16:00 (Polsat Sport News)

komentuje: Robert Zieliński

 

ŻUŻEL

 

Nice 1 Liga

 

Orzeł Łódź - Stal Rzeszów, godz. 14:45 (Polsat Sport)

komentuje: Paweł Wójcik

 

KOSZYKÓWKA

 

Euroliga

 

finał, godz. 20:00 (Polsat Sport News)

komentują: Adam Romański i Rafał Juć

 

TENIS

 

ATP Masters Tour Masters 1000 Internazionali BNL D'Italia

 

finał, godz. 16:00 (Polsat Sport Extra)

komentuje: Tomasz Tomaszewski

 

MOTOGP

 

Motocyklowe MŚ Francja

 

wyścig, godz. 11:00 (Polsat Sport Extra)

komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak