Siatkówka

Kurek odchodzi ze Skry? Jego partnerka...

O tym, że Kurek nie zwiąże się z PGE Skrą Bełchatów, poinformowała "Gazeta Wyborcza". Wszystko wskazuje na to, że będzie grał w Turcji. Jego nowym pracodawcą ma być Ziraat Bankasi Ankara, gdzie niedawno trafił Dawid Konarski. Co więcej, bardzo prawdopodobne, że w żeńskiej sekcji tego klubu będzie występowała Anna Grejman, która prywatnie jest życiową partnerką Kurka. Negocjacje trwają...

 

Działacze PGE Skry Bełchatów chcieli zatrzymać 28-latka. Warunki nowej umowy były już ustalone. Mówiło się, że Kurek podpisze kontrakt, gdy zostanie ogłoszone nazwisko nowego trenera bełchatowskiej drużyny. Tymczasem nadal nie wiadomo, kto nim będzie.

 

W poprzednim sezonie Kurek miał występować w JT Thunders. Z powodu kłopotów zdrowotnych zrezygnował jednak z wyprawy do Japonii i zakotwiczył w Bełchatowie. Choć początek sezonu spędził głównie w kwadracie dla rezerwowych, w końcówce - po przejściu na pozycję przyjmującego - był jednym z czołowych zawodników swego klubu, z którym wywalczył wicemistrzostwo Polski.