Polki znokautowały Słowaczki na początku drugiego seta!

W trzecim meczu kwalifikacyjnym do finałów mistrzostw świata reprezentacja Polski siatkarek dosyć gładko rozprawiła się ze Słowacją, wygrywając 3:1. Dla podopiecznych Jacka Nawrockiego było to już trzecie zwycięstwo z rzędu – po triumfach nad Cyprem i Islandią. Pokaz siły nasze zawodniczki pokazały zwłaszcza w drugim secie.

Przez cały mecz, poza drugim setem przegranym na przewagi, biało-czerwone zdecydowanie dominowały, nie pozwalając rywalkom na cokolwiek. Prawdziwa rzeź niewiniątek nastąpiła na początku drugiego seta, w którym Polki konsekwentnie zdobywały kolejne punkty w jednym ustawieniu, zatrzymując się dopiero przy stanie 11:0!

Polki przeważały w każdym elemencie, siejąc spustoszenie po drugiej stronie siatki o czym możemy przekonać się w załączonym materiale wideo.