Inne

ASUS ROG ogłasza zawody dla mistrzów. W puli...

Od tygodni w Venatores trwa przebudowa zespołu. Kilka dni temu esportowe środowisko obiegła informacja o tym, że znany jeszcze ze sceny Counter-Strike’a 1.6 Adam ‘destru’ Gil musiał pożegnać się z klubem. Podobny los czekał Rafała ‘sanego’ Pietrzaka. Po dzisiejszym oświadczeniu wydaje się jednak, że kadra Sebastiana ‘darka’ Babińskiego w końcu nabrała ostatecznego kształtu. Organizacja oficjalnie przywitała w swoich szeregach Krzysztofa ‘starka’ Lewandowskiego – znanego choćby z ESC Gaming – oraz Patryka ‘patitka’ Fabrowskiego, którego bez wątpienia można nazwać młodym talentem polskiej sceny CS:GO. Ponadto zaprezentowano również sylwetkę trenera. Szkoleniowcem „Myśliwych” został Maciek ‘lilou’ Mozelek.

 

Skład Venatores:

Sebiastian „dark” Babiński

Karol „tecek” Kapczyński

Michał „SOON” Wójcicki

Krzysztof „stark” Lewandowski

Patryk „patitek” Fabrowski

 

Maciek „lilou” Mozeluk  (trener)

 

- Po paru miesiącach wspólnego grania z Adamem oraz Rafałem widzieliśmy, że coś w naszym składzie nie do końca się klei, dlatego musieliśmy podjąć ciężką decyzję. Pożegnaliśmy się z destrem oraz sanym – skomentował Babiński, będąc pewny swoich decyzji: - Już przy meczu z Kinguin pokazaliśmy, że nasz wybór był dobry. Potrzebujemy trochę czasu, aby móc się właściwie zgrać i powoli podbijać polską scenę.

 

W nowym zestawieniu Venatores pojawi się na nadarzyńskim Good Game, a także weźmie udział w turnieju Lordi’s Game Cup w Łodzi. Ekipa czynnie bierze udział także w zrzeszającej najlepsze zespoły w kraju Polskiej Lidze Esportowej.