Akcja sezonu?! Nieprawdopodobny popis Lanzy w obronie i ataku! (WIDEO)

Takie akcje kibice siatkówki kochają najbardziej! Filippo Lanza najpierw wskoczył na trybuny, by uratować beznadziejną piłkę, a po chwili zakończył wymianę skutecznym atakiem. Sytuacja w materiale wideo.

W pierwszym niedzielnym spotkaniu turnieju Ligi Światowej w Pesaro siatkarze Włoch rywalizują z Brazylią. W pierwszym secie górą byli siatkarze Canarinhos, w drugim wyraźną przewagę mieli Włosi.

Gospodarze grali w tym secie jak natchnieni, a najlepszym przykładem było to, co Filippo Lanza zrobił w akcji na 17:10. Przyjmujący reprezentacji Italii najpierw wskoczył na trybuny i w beznadziejnej sytuacji uratował piłkę, po chwili wrócił na parkiet i zdołał zakończyć tę długą wymianę, obijając dłonie blokującego Ricardo Lucarelliego.