CZECHY:

Bramkarze: Ludek Vejmola (Mlada Boleslav), Lukaz Zima (Genoa), Patrik Macej (Zemplin Michalovce)
Obrońcy: Stefan Simić (Royal Excel Mouscron), Ales Mateju (Viktoria Pilzno), Michael Luftner (Slavia Praga), Patrizio Stronati (Mlada Boleslav), Milan Havel (Bohemians), Daniel Holzer (Sparta Praga), Filip Kasa (MSK Żylina)
Pomocnicy: Michal Sacek (Sparta Praga), Tomas Soucek (Slovan Liberec), Antonin Barak (Slavia Praga), Michal Travnik (Jablonec), Jakub Jankto (Udinese), Michal Hubinek (Bohemians), Jakub Necas (Mlada Boleslav), Vaclav Cerny (Ajax Amsterdam), Petr Sevcik (Slovan Liberec), Martin Hasek (Bohemians)
Napastnicy: Lukas Julis (Sparta Praga), Tomas Chory (Sigma Ołomuniec), Patrik Schick (Sampdoria)

Trener: Vitezslav Lavicka


NIEMCY:

Bramkarze: Marvin Schwabe (Dynamo Drezno), Julian Pollersbeck (1. FC Kaiserslautern), Odisseas Vlachodimos (Panathinaikos Ateny)
Obrońcy: Jeremy Toljan (Hoffenheim), Yannick Gerhardt (VfL Wolfsburg), Niklas Stark (Hertha Berlin), Gideon Jung (Hamburger SV), Lukas Klunter (1. FC Koeln), Marc-Oliver Kempf (Freiburg), Thilo Kehrer (Schalke 04), Waldemar Anton (Hannover 96)*
Pomocnicy: Max Meyer (Schalke 04), Mahmoud Dahoud (Borussia Dortmund), Maximilian Arnold (VfL Wolfsburg), Serge Gnabry (Bayern Monachium), Mitchell Weiser (Hertha Berlin), Nadiem Amiri (Hoffenheim), Levin Oztunali (FSV Mainz), Dominik Kohr (Augsburg)
Napastnicy: David Selke (RB Lipsk), Felix Platte (Darmstadt), Janik Haberer (Freiburg), Maximilian Philipp (Borussia Dortmund)

Trener: Stefan Kuntz


WŁOCHY:

Bramkarze: Gianluigi Donnarumma (AC Milan), Alessio Cragno (Benevento Calcio), Simone Scuffet (Udinese)
Obrońcy: Davide Calabria (AC Milan), Antonio Barreca (Torino), Daniele Rugani (Juventus Turyn), Andrea Conti (Atalanta), Mattia Caldara (Atalanta), Davide Biraschi (Genoa), Alex Ferrari (Hellas Verona), Nicola Murru (Cagliari)
Pomocnicy: Danilo Cataldi (Genoa), Lorenzo Pellegrini (Sassuolo), Alberto Grassi (Atalanta), Marco Benassi (Torino), Roberto Gagliardini (Inter Mediolan), Manuel Locatelli (AC Milan)
Napastnicy: Domenico Berardi (Sassuolo), Alberto Cerri (Pescara), Federico Bernardeschi (Fiorentina), Andrea Petagna (Atalanta), Luca Garritano (Cesena), Federico Chiesa (Fiorentina)

Trener: Luigi Di Biagio


DANIA:

Bramkarze: Jeppe Hojberg (Esbjerg), Thomas Hagelskjaer (Aarhus), Daniel Iversen (Leicester)
Obrońcy: Frederik Holst (Broendby), Andreas Maxso (FC Nordsjaelland), Patrick Banggaard (Darmstadt), Jakob Blabjerg (Aalborg), Rasmus Nissen Kristensen (Midtjylland), Joachim Andersen (Twente), Mads Mini Pedersen (FC Nordsjaelland), Jacob Rasmussen (Rosenborg)
Pomocnicy: Christian Norgaard (Broendby), Andrew Hjulsager (Celta Vigo), Lasse Vigen Christensen (Fulham), Casper Nielsen (Odense), Mathias Jensen (FC Nordsjaelland), Emiliano Marcondes (FC Nordsjaelland), Frederik Borsting (Aalborg), Mikkel Duelund (FC Midtjylland)
Napastnicy: Marcus Ingvartsen (FC Nordsjaelland), Lucas Andersen (Grasshopper), Kenneth Zohore (Cardiff), Kasper Junker (Aarhus)

Trener: Niels Frederiksen

 

 

 

Żeby wziąć udział w Wygraj Euro wystarczy zarejestrować się TUTAJ.

Więcej szczegółów na temat gry przeczytasz TUTAJ.

 

Mistrzostwa Europy U-21 będą transmitowane na sportowych antenach Polsatu w dniach 16–30 czerwca.