Marcin Feddek: Po meczu ze Słowacją byłeś rozczarowany, ze Szwedami wszedłeś na boisko w końcówce, ale wypracowałeś rzut karny. Można powiedzieć, ze zrobiłeś, co mogłeś, tylko pewnie chciałeś zagrać trochę więcej.

 

Krzysztof Piątek: Na pewno chciałbym zagrać więcej, ale to trener podejmuje decyzję. Szanuję ją i czekam na swoje kolejne szanse. Mamy jeszcze mecz z Anglikami i chcemy go wygrać.

 

Jakie morale panują w szatni? Przez moment byliście poza turniejem, doliczony czas gry i karny, którego wywalczyłeś. Matematyczne szanse jeszcze są…

 

Nastroje są bojowe, bo mamy jeszcze szanse w tym turnieju i będziemy chcieli je wykorzystać w meczu z Anglikami. Gramy o trzy punkty, będziemy też patrzeć, na to, co się będzie działo w spotkaniu Słowaków ze Szwecją. Gramy o wszystko.

 

Moneta dostał szansę, bo dobrze zaprezentował się w poprzednim meczu. Ty ze Szwecją też dałeś dobrą zmianę  i pewnie liczysz na to, że w trzecim spotkaniu trochę więcej tej murawy „powąchasz”.

 

Wszystko zależy od trenera, bo to on ustala skład. Ja jestem gotowy do gry, myślę, że ze Szwecją to pokazałem. Jesteśmy drużyną i nie ma co patrzeć na personalia. Chcemy zwyciężać i mecz z Anglią będzie o wszystko.

 

Cała rozmowa z Krzysztofem Piątkiem w załączonym materiale wideo.

 

 

Żeby wziąć udział w Wygraj Euro wystarczy zarejestrować się TUTAJ.

Więcej szczegółów na temat gry przeczytasz TUTAJ.

 

Mistrzostwa Europy U-21 będą transmitowane na sportowych antenach Polsatu w dniach 16–30 czerwca.