Świetna oglądalność meczu Polska – Szwecja w Polsacie i Polsacie Sport

Drugie spotkanie Polaków, podczas rozgrywanych w Polsce piłkarskich Mistrzostw Europy U-21 oglądało w Polsacie i Polsacie Sport 3,7 miliona widzów. Polska zremisowała ze Szwecją 2:2.

Podczas emisji spotkania Polsat był liderem oglądalności w obu grupach audytoryjnych. Obie anteny w trakcie meczu osiągnęły udziały: 27,7% w grupie 4+ i 33% w grupie 16-49. Spotkanie komentowali Mateusz Borek i Tomasz Hajto.

Bramki dla reprezentacji Polski strzelili, Łukasz Moneta, po koronkowej akcji już w 6 minucie meczu i Dawid Kownacki w 90 minucie z rzutu karnego. Szwedzi dwa gole zdobyli w pierwszej połowie spotkania, a ich autorami byli Carlos Strandberg w 36 i Jacob Une Larsson w 41 minucie.

Ostatnie spotkanie grupowe reprezentacja Polski rozegra w czwartek 22 czerwca z Anglią. Polacy by awansować do półfinałów potrzebują zwycięstwa dwoma bramkami i remisu w meczu Słowacja - Szwecja. Początek transmisji  w Polsacie i Polsacie Sport o godzinie 20.00.

Żeby wziąć udział w Wygraj Euro wystarczy zarejestrować się TUTAJ.

Więcej szczegółów na temat gry przeczytasz TUTAJ.

Mistrzostwa Europy U-21 będą transmitowane na sportowych antenach Polsatu w dniach 16–30 czerwca.