Matkowski: Inni trenują, żeby z nami przegrywać

- Niektórzy trenują, żeby wygrywać, inni trenują, żeby z nami przegrywać, proste - powiedział po zwycięskim finale Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego Patryk Matkowski. Jego Panthers Wrocław pokonali Seahawks Gdynia 55:21.

Justyna Kostyra: Oprawa godna Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego i chyba nie tylko. Ten poziom wzrasta z sezonu na sezon. A dzisiejszy finał szczególnie w pierwszej połowie naprawdę wyrównany.

Patryk Matkowski: Pierwsza połowa rzeczywiście była wyrównana, ale w przerwie meczu trener powiedział nam parę gorzkich słów, które przeniosły się na to, że w drugiej połowie odskoczyliśmy rywalom i zrobiliśmy to, co mieliśmy zrobić od początku.

Koledzy mówili, że nie było paniki w szatni, ty mówisz, że padły jakieś ciekawe słowa?

Padły różne słowa, które zmotywowały nas do ciężkiej pracy. I to nam przyniosło oczekiwany efekt.

W waszej szatni jest taki ciekawy napis: "Niektórzy trenują, żeby wygrywać". A inni?

Inni trenują, żeby z nami przegrywać, proste.

Cała rozmowa w załączonym materiale wideo.