Inne

Team Kinguin po dramatycznym starciu wygrywa...

Podopieczni Mariusza ‘Loorda’ Cybulskiego są już po pięciu meczach w dwudziestym piątym sezonie ESEA Premier. Do tej pory Team Kinguin pokonało już Gambit Esports, Bpro oraz Playing Ducks, jednocześnie przegrywając ze Space Soldiers i Nexus. Dało im to dziewięć punktów na koncie i szóste miejsce w tabeli.

 

Akademia fnatic radzi sobie trochę gorzej. Co prawda, Szwedzi zwyciężyli z WySix i Gambit, ale zanotowali również porażki przeciwko Bpro, North Academy i polskiemu PRIDE. SkitLite natomiast korzystnie wyszło z konfrontacji z WySix i Gux & Friends, z drugiej strony uznając wyższość FlipSid3 Tactics i – podobnie do Team Kinguin – Nexus.

 

Trudniejsze zadanie czeka graczy PRIDE. „Orzełki” będą walczyć o awans z piątego miejsca (aktualnie wygrane z ex-Fury, fnatic Academy i ALTERNATE aTTaX i tylko jedna przegrana z Gambit) z Planetkey. Niemcy przyzwyczaili nas do bardzo wyrównanej gry z wszystkimi oponentami. Większość ich meczów kończyła się dopiero po trzydziestu rundach, a jeden nawet po dogrywce. I nawet jeśli na koncie mają tylko jedną wygraną – z ekipą Guxa, pojedynki przeciwko FlipSid3 Tactics, Gatekeepers czy Epsilon Esports pokazały, na co ich stać.

 

19:00 - Team Kinguin vs fnatic Academy

20:00 - PRIDE vs Planetkey

21:00 - Team Kinguin vs SkitLite