Piękny gol Lewandowskiego w półfinale Telekom Cup

Robert Lewandowski znów strzela! Snajper Bayernu Monachium popisał się pięknym uderzeniem w meczu z TSG 1899 Hoffenheim (1:0) w półfinale towarzyskiego turnieju Telekom Cup!

Polak wpisał się na listę strzelców w 7. minucie. Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska pokonał bramkarza fantastycznym uderzeniem z powietrza! Gregor Kobel nie miał najmniejszych szans na skuteczną interwencję... Jak się okazało, był to gol na wagę awansu. W finale Polak i jego koledzy pokonali Werder Brema 2:0, wygrywając cały turniej. Gole strzelili Thomas Mueller i Juan Bernat.

Mecze Telekom Cup trwają 45 minut. Jeśli spotkanie kończy się remisem, o wszystkim rozstrzyga konkurs rzutów karnych.

W ubiegłym sezonie Lewy był najskuteczniejszym piłkarzem Bayernu Monachium. Rozegrał 47 meczów i strzelił 43 gole, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki.